Gumové koberce do auta

13.01.2020

Gumové koberce jsou skvělým pomocníkem téměř pro každého. Z gumových koberců voda rychleji vysychá, proto si v zimním období můžete povšimnou méně zamlžených oken. Naopak v textilních kobercích se voda drží, poté odpařuje do prostoru, a tím způsobuje zamlžení oken. Zamlžená okna se v zimě mění na nepříjemnou vnitřní námrazu, která Vás obírá o čas strávený odmlžováním a škrábáním skel nejen zvenku ale i zevnitř. Jestliže gumové koberce zachytily větší množství vody, jednoduše vodu můžeme vylít ven.
Co se týče čištění, není nic jednoduššího. Gumové koberce snadno vyklepeme, či jen opláchneme vodou kdežto textilní, musíme stále vysávat, čistit a drhnout. Na podzim, v období kaluží a bláta, je textilní koberec naprosto nepraktický.
Díky nepropustnosti gumových koberců také chráníte svoji elektroinstalaci, která je umístěna pod sedadlem řidiče.
Gumové koberce z recyklovatelného, vysoce odolného a kvalitní materiálu – mikroporézní pryž SBR, který zajišťuje extrémní pružnost při ohybu a i po dlouhodobém skladování se výrobek roztáhne opět do původního tvaru. Kvalita materiálu také dovoluje použití v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a zaručuje značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření.